Počinje naše "LJETO U KNJIŽNICI" - program namijenjen djeci od 6 do 10 godina

I ove godine svakog ponedjeljka u srpnju i kolovozu kroz zabavu i druženje naši najmlađi korisnici mogu maštovito i kreativno provesti vrijeme u knjižnici.

Draga djeco, pozivamo vas da svaki ponedjeljak u srpnju i kolovozu u vremenu od 11 do 12 sati, provedete s nama družeći se i zabavljajući kroz naše kreativne radionice.

Prva radionica počinje u ponedjeljak, 03.07.2023., u prostorijama Knjižnice. Vidimo se u 11 sati!

Ljeto u knjižnici

Počinje naše "LJETO U KNJIŽNICI" - program namijenjen djeci od 6 do 10 godina.

Prva radionica počinje 04.07.2022. u prostorijama Knjižnice.

Inicijativa Narodne knjižnice - Drniš

Narodna knjižnica - Drniš organizira prodaju otpisanih knjiga iz fonda knjižnice – beletristiku, publicistiku, dječje knjige i dr. Cijena jedne knjige je 10 kn.

Sav prihod od prodaje biti će doniran za liječenje Josipa Jukića, mladića iz Razvođa koji je obolio od teške maligne bolesti. Za liječenje su mu potrebna izdašna financijska sredstva.

Nadamo se da ćemo prodati što više knjiga a samim time bar malo pomoći obitelji Jukić.

Od 16. studenoga 2021. u Knjižnicu se može ući samo s COVID potvrdom

Prema Odluci o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 12. studenoga 2021., od utorka, 16. studenoga 2021. ulazak u prostor Narodne knjižnice - Drniš bit će dopušten samo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju ili preboljenju bolesti odnosno testiranju na virus SARS-CoV-2 i uz predočenje osobnog identifikacijskog dokumenta. Odluka se ne odnosi na osobe mlađe od šesnaest godina.

Nastavi čitati

Akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana darivanja knjiga

Narodna knjižnica - Drniš ove se godine priključila obilježavanju Međunarodnog dana darivanja knjiga te će od 15 do 20 veljače 2021. organizirati prikupljanje slikovnica i knjiga za djecu pod geslom: Čitam, dam, sretan sam - svoju knjigu daruj, tuđe srce obraduj!

Prikupljene slikovnice i knjige za djecu darovat ćemo Dječjem vrtiću Drniš - područnom odjeljenju Drinovci.