Od 16. studenoga 2021. u Knjižnicu se može ući samo s COVID potvrdom

Prema Odluci o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 12. studenoga 2021., od utorka, 16. studenoga 2021. ulazak u prostor Narodne knjižnice - Drniš bit će dopušten samo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju ili preboljenju bolesti odnosno testiranju na virus SARS-CoV-2 i uz predočenje osobnog identifikacijskog dokumenta. Odluka se ne odnosi na osobe mlađe od šesnaest godina.

Korisnici se u prostoru Knjižnice moraju pridržavati osnovnih epidemioloških mjera (pravilnog nošenja zaštitne maske, držanja međusobnog razmaka i dezinfekcije ruku).