Predstavljen 4. broj časopisa DRNIŠKI LIBAR

Predstavili smo 4. broj časopisa DRNIŠKI LIBAR, nažalost, bez publike.

Časopis je godišnjak drniškog ogranka Matice hrvatske koji objavljuje teme iz područja kulture, povijesti i umjetnosti. Isto tako u njemu se kroničarski prate društveno kulturna zbivanja te važnije obljetnice.

U 4. broju objavili smo sljedeće tekstove:

- Kronike: Kuga ili covid, ponavlja li se povijest?; 60 godina Gradskog muzeja Drniš

- Iz zbilje ... iz prošlosti: Vojno-redarstvena operacija Oluja na drniškom području; Franjevački doprinos kulturi drniškog kraja; O nekim demografskim pokazateljima drniškog kraja

- Poetske i prozne tekstove

Po svoj primjerak možete doći u Knjižnicu (svaki dan za vrijeme radnog vremena Knjižnice).

Časopis je dostupan i u digitalnom obliku koji je dostupan na Facebook stranici Narodne knjižnice - Drniš OVDJE.