Povodom "Noći knjige" održana druga pričaonica/radionica za djecu

Druga pričaonica/radionica povodom ovogodišnje Noći knjige u kojoj su sudjelovala djeca Dječjeg vrtića Drniš, odgojna skupina "Pčelice" sa svojim odgojiteljicama Mladenkom Buha i Davorkom Abramac, održana je u našoj knjižnici.

Kroz priču "Nemaš pojma Grizlijane" upoznali smo se sa događajima i pogreškama koje nismo očekivali ali smo i vidjeli kako ih na kraju popraviti.

Nespretni i razmaženi Medo Grizlijan došao je u dob kad se mora početi sam snalaziti u velikom svijetu i na početku se baš ne snalazi dobro. Navikao na roditeljsku brigu u početku ne može uloviti ni pticu ni ribu, pa čak ne uspijeva zgrabiti ni neko jaje, a svaki njegov pokušaj završava time da mu netko govori kako nema pojma, ne samo o lovu, nego o životu općenito.

U veseloj atmosferi sa djecom "Pčelicama" završene su aktivnosti povodom ovogodišnje Manifestacije Noć knjige.