Povodom "Noći knjige" održana pričaonica/radionica za djecu

Povodom obilježavanja ovogodišnje Manifestacije "Noć knjige" Narodna knjižnica - Drniš održala je prvu pričaonicu/radionicu za djecu na kojoj su sudjelovala djeca Dječjeg vrtića Drniš iz odgojne skupine "Sunce" zajedno sa svojim odgojiteljicama Vesnom Čupić i Atenom Živković.

Čitajući zabavnu i edukativnu slikovnicu "Suli u avanturi putovanje" otkrivali smo kako se Suli tijekom putovanja susreće s raznim nevoljama, sudjeluje u pustolovinama a na kraju zahvaljujući svojoj hrabrosti i nepoznatim prijateljima uz lijepu riječ i djela dolazi do kraja puta.

Djeca su na kraju sudjelovala u malom kvizu nakon kojeg su složili puzzle s likom Suli.