Održana prva od 4 radionice pod nazivom "Čitaj srijedom"

U sklopu ovogodišnje manifestacije Mjesec hrvatske knjige, u okviru Godine čitanja, Narodna knjižnica - Drniš održala je prvu od 4 radionice pod nazivom "Čitaj srijedom".

Na radionici su sudjelovala djeca Dječjeg vrtića Drniš iz odgojne skupine Vrapčići.

Radionicu smo započeli čitanjem priče "Vuk koji je zalutao u svijet bajki". U ugodnoj atmosferi i razgovoru s djecom saznali smo koliko oni vole čitati bajke, koje su im bajke i likovi iz bajki najdraži, je li im se svidjela priča o vuku koji nije onako strašan i nepopravljivo zločesti vuk na kakvog su oni naviknuli u pričama, već je to priča o vuku koji je dobronamjeran i prijateljski raspoložen.

I za kraj djeca su dobila na poklon straničnike i jako uspješno objasnila za što nam oni služe tijekom čitanja.

Hvala Vrapčićima i njihovoj odgojiteljici!