Završeno „Ljeto u knjižnici"- kroz igru, zabavu i druženje u knjižnici se ponedjeljkom zabavljalo tridesetak djece

Tijekom srpnja i kolovoza, Narodna knjižnica Drniš je treću godinu za redom provodila svoj projekt "Ljeto u knjižnici". Održano je devet programa za djecu koja su se zabavila i educirala na radionicama – bilo da su proširila svoje znanje o tradiciji i brojnim povijesnim znamenitostima Grada Drniša, crtali i izrađivali predmete od papira, igrali kviz i društvene igre, čitali priče.

Program koji smo pokrenuli 2021. godine obuhvatio je niz kreativnih radionica i programa poticanja čitanja, ali prvenstveno kroz igru, zabavu i druženje koji su se provodili svakog ponedjeljka tijekom srpnja i kolovoza.