Bruno Šimleša gostovao u drniškoj knjižnici

Sinoć je Narodna knjižnica - Drniš u sklopu manifestacije Mjesec hrvatske knjige ugostila jednog od najprodavanijih hrvatskih autora literature o samopomoći.

Bruno Šimleša, sociolog po struci, autor je iza kojeg stoje naslovi Sudbina dušeHvala ti, ljubaviSavršenstvo kreacijeŠkola životaLjubavologijaU rukavicama mi je ionako prevrućeOsluškujući podne i posljednji Umjetnost života.

Tijekom večeri autor se dotakao tema iz obiteljskih odnosa, ljubavi, vjere te poboljšavanja kvalitete života. Govoreći o načinu života, duhovnosti, prihvaćanju različitosti te najviše o zdravom partnerskom odnosu izazvao je brojne reakcije pretežno ženske publike.

Susret je organiziran u suradnji s nakladničkom kućom Ljevak iz Zagreba, a nakon predstavljanja, autorove knjige mogle su se kupiti po promotivnim cijenama.