Održan "Čitateljski cabaret"

Triko Cirkus Teatar i Narodna knjižnica - Drniš organizirali su "Čitateljski cabaret" - program kojeg čini klaunsko-kabaretska predstava "Zaboravi na Dulcineu" te radionica naziva "Koji je tvoj citat" koja je uslijedila nakon odgledane predstave.

Predstava "Zaboravi na Dulcineu" je klaunsko-glazbeni spektakl u kojem klaunovi kroče tvrdo ukoričenim izdanjima kanonske literature od Shakespearea do Šenoe! U režiji Lee Delong, i izvedbi Davorke Horvat, Nikoline Majdak, Ive Peter Dragan i Roka Juričića, a radionicu je vodila Marija Antić.

"Čitateljski cabaret" sufinanciran je sredstvima Ministarstva kulture i medija RH kao dio programa Godine čitanja 2021.

Zahvaljujemo učenicima i profesorima Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš na sudjelovanju.