NAJAVA: Predstavljanje knjige Borisa Rukavine "ISLAND – HIMALAJA" i putopisno predavanje o Pakistanu

Pozivamo vas na predstavljanje knjige Borisa Rukavine ISLAND – HIMALAJA i putopisno predavanje o Pakistanu koje će se održati 6. lipnja 2023. godine u 19:30 sati u Narodnoj knjižnici Drniš.

Nakon dviju knjiga putopisa - Euroazijske priče i jedna afrička (2017.) te Priče iz daljina – motorom od Zagreba do Vladivostoka (2019.), autor predstavlja knjigu Island – Himalaja u pet moto priča u kojoj Ksenija i Boris Rukavina opisuju pet putovanja motorom od 2019. do 2022., kroz dvadeset i tri države.

Na svim putovanjima Borisa Rukavinu prati supruga Ksenija, također iskusna suvozačica, koja u svim putopisima sudjeluje i fotografskom kamerom, dijeleći na taj način posebna iskustva s njihovih putovanja.

Osim putopisa, Rukavina je i autor knjige Putovati motorom, jedinstvenog priručnika za sigurniju vožnju motorkotača, svojevrsnih praktično-filozofskih uputa i savjeta stečenih kroz gotovo pola stoljeća vožnje.

Radujemo se vašem dolasku!