NAJAVA: Noć knjige 2023.

Pozivamo vas da nam se pridružite u Noći knjige 2023., koja će se održati u petak, 21. travnja 2023., u 20 h.

Noć knjige manifestacija je kojom se potiču čitanje i razgovor o statusu i važnosti knjige u suvremenom društvu, a povod za to jesu Svjetski dan knjige i autorskih prava (23. travnja) i Dan hrvatske knjige (22. travnja).

Tema ovogodišnje Noći knjige 2023.: "Sanjaju li roboti električne knjige?"

Osim navedenom temom, sudionici manifestacije se u svojoj proslavi knjige i čitanja mogu baviti i svakom drugom problematikom ili veseljem vezanim uz knjigu.

Tijekom večeri predstavit ćemo šesto izdanje godišnjaka "Drniškog libra", časopisa Drniškog ogranka Matice hrvatske koji objavljuje teme iz područja kulture, povijesti i umjetnosti te proglasiti najčitatelje na dječjem i odjelu za odrasle.

Sve zaboravljene knjige možete vratiti bez naplate zaksnine!

Radujemo se vašem dolasku!